Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapFöldszinti folyosók - Page 9 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Földszinti folyosók - Page 9 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Földszinti folyosók - Page 9 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Földszinti folyosók - Page 9 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Földszinti folyosók - Page 9 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Földszinti folyosók - Page 9 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Földszinti folyosók - Page 9 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Földszinti folyosók - Page 9 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Földszinti folyosók - Page 9 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Földszinti folyosók - Page 9 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Földszinti folyosók - Page 9 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Földszinti folyosók - Page 9 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 9 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 9 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Földszinti folyosók - Page 9 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 9 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 9 Vote_rcap 
Ted Forrester
Földszinti folyosók - Page 9 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 9 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 9 Vote_rcap 
James Miller
Földszinti folyosók - Page 9 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 9 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 9 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Földszinti folyosók - Page 9 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 9 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 9 Vote_rcap 
Sindy Logan
Földszinti folyosók - Page 9 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 9 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 9 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Földszinti folyosók - Page 9 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 9 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 9 Vote_rcap 
Chris Martines
Földszinti folyosók - Page 9 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 9 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 9 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Földszinti folyosók - Page 9 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 9 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 9 Vote_rcap 
Daniel Reed
Földszinti folyosók - Page 9 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 9 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 9 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Földszinti folyosók

Go down 
+36
Max Martines
Anthonyn Dolohov
Raidon Hoshi
Rex Hunter
Sir Amira Aaron
Matthew Crandle
Pollie McOtter
Brandon Davis
Cintia Thomson
Sebastian G. Blaze
Greg Stanford
Nathaniel L. Matthews
James Miller
Benjamin Doredumble
Allison Diamond
Hannah McDowal
William Quentin Watson
Blake A. Attaway
Wulfgar Odinson
Sandra Berger
Roberto Esposito
Hannelori Sensui
Gregory Kinsey
Kim Kaguya
Yasmine S. Moore
Anor Azgard
Veronica Johnson
Solaria Luthia
Sindy Logan
Ingrid Weiss
Alex Wilfred
Ted Forrester
Miriam Hewer
Lyn G. Black
Ophelia McCord
Főmesélő
40 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 9 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 1:06 am

*Elnevetem magam, aminek következtében jó pár szem és arc meg fej felénk fordul. *
- Nem is tudtam róla. De nem nagyon izgat. Bár, mekkora lenne beszívva illetve beállva menni és megfűzni pár minisztériumos csajt * Álmodozok egy kis ideig. Azt hiszem azt a sarat már apám se lenne képes lemosni rólam, akármilyen jók is a kapcsolatai. *
- Csodálkoztam is, hogy újra összejöttetek. Azt hittem , hogy megtaláltad a nagy Ő-t , ami mint már oly sokszor prédikáltam, nincsen. * Prédikálom most is.* - De azért kíváncsi vagyok, hogy ki azaz elvetemült aki hagyta, hogy rámássz mikor még Ginnyvel voltál.
* Annyira nem akarok belemerülni a témába. Szerintem nem volt százas a csaj. állandóan betartott minden szabályt. Kész rémálom. Bár talán szadomazot jól nyomja. Majd egy más pillanatban, más helyen rákérdezek. Most még hagyom.*
- Ágyszámra vannak. Csak a szokásos egy éjszakás barátok * Felelem sokat sejtető mosollyal az arcomon. * - Várom a bulid.
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 9 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 1:36 am

*Körülpillantottam majd rávigyorogtam Nathra.*
-Érdekes lenne... de szerintem ez hülye ötlet. *Esély nincs rá, csak azért mondom. Közben vállat vonok majd bólintok. Szerintem sincs nagy ő.*
-Jah... Elvetemült? Mondjuk tényleg az mivel... na jó, nem ismerte Ginnyt, szóval azért mert velem összeállni. *Egy kicsit elhallgatok majd körülnézek és még a nevet is megemlítem.* Hannah... másodikos. *Mosolyodtam el. Igen, talán kicsit fiatalnak tűnhet így a másodikat említve, de nem fiatal... nem tudom hogy került Hannah 15 évesen ide, de azért nekem ez pont jó.*
-Ágyszámra mi? Na igen... ismerős helyzet. Nekem meg nem sok nyugalmam van, egyfolytában -ha pölö kilépek az udvarra- tolonganak utánam.
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 9 EmptyKedd Aug. 03, 2010 12:27 am

*Én a pólót azért felvettem, mivel a kezemen lévő halálfaló jelet nem nagyon akarom híresztelni.*
-Ahaaa! *A hiányt félre is lehet érteni, de azért rossz aki rosszra gondol és hülye aki nem. Én mindig így vagyok vele. Elvigyorodva sétálok lefelé, Greg mellett. A szemek nem tűnnek el, mindenhol van egy csoport lány, aki utánunk néz. Kár, hogy a legtöbb elsős. Esélyük nincs.*
-Ahha. Egyszer be kéne basz*i. Már rég csináltam olyat... ja nem! A szülinapomon eléggé kész voltam. *Összeráncolt homlokkal haladok tovább, miközben hallgatom a mellettem lévő havert.*

//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Greg Stanford
Diák- Famine
Diák- Famine
Greg Stanford


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 9 EmptyKedd Aug. 03, 2010 11:37 pm

//olvad//


*Lefelé haladva, csak figyelem a lánycsoportokat, hátha akad valaki, akivel egyszer érdemes lenne beszélnem,... ekkor előjött az a sármos tekintet, ami persze mindenkit magávalragad. De nem tartott túl sokáig, mivel visszafordultam Jameshez, és elkezdtem neki magyarázni.*
-Most jó lesz? Úgyis mire kiérünk Wilardbe, addigra már eltellik egy kis idő. És akkor egész estig iszogatunk, és estére biztosan készek leszünk. *Nevetem el magam, és hát komolyan is gondoltam,...*

Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 9 EmptyPént. Aug. 27, 2010 2:25 am

*Lassan igyekszem lefelé a lépcsőn. Most kivételesen minden ruhadarab rajtam van, valahogy ma egy kicsit hűvösebb az idő. Kezemben egy szál cigi, ami láthatólag nem megszokott. Még nincs meggyújtva, éppenséggel kifelé haladtam, hogy majd kinn elszívom. Elmerengve lépkedek lassan és komótosan az ajtó felé. Ma olyan átlagos kedvem van... se jó, se rossz, de ahogy mindenki ismer... ha bármi van, rögtön ugrok.
Közben elgondolkodtam olyanon, hogy valamelyik nap elmegyek az állatkereskedésbe és veszek magamnak egy hüllőt... valószínűleg kígyó lesz, amivel csak még jobb hatást tudok gyakorolni az emberekre.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 9 EmptyPént. Aug. 27, 2010 2:36 am

*Éppen az udvarról érkezem. Ugyanaz a kék póló, fekete farmer, és barna Nike cipő van nálam. Pálcám szokás szerint a zsebemben. Most semmi nem ronthatja el a kedvemet. Fütyörészek is, már amennyire tudok. De még mindig jobb, mit ha énekelnék. Ugyanis olyan hangom van, mint egy részeg vízilónak. Vagyis nincs jó hangom. Közben James jön velem szemben a folyosón. Nem hagyom abba a fütyülést, addig, ameddig meg nem szólítom.*
-Hát te? *Próbálok gúnyt erőltetni a hangomra, de ez most nem megy. Igazából mindegy, mert most ő sem tudja elvenni a kedvem. Pedig abban nagyon jártas.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 9 EmptyPént. Aug. 27, 2010 2:46 am

*Fütyörészést hallok, aztán felpillantok. Meglátom, hogy Seb közeledik felém... annyira utálom, amikor csak úgy megjelenik előttem. Attól még szeretem heccelni.*
-Mi az, hogy hát én? Csak nem a fütyüléssel űzöd el magad mellől a nőket? *Pimaszul elvigyorodom, majd elgondolkodva megállok és nekidőlök a falnak. Látom ma nagyon jó kedvében van... szóval majd meg kell próbálnom lehúzni.*
-Fúú, valakinek nagyon odavasalt ma a szerencse, hogy ekkora vigyor van az arcán. *Egyáltalán nem érdekel, mi történt vele, csak jó csesztetni.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 9 EmptyPént. Aug. 27, 2010 2:56 am

-Azok a fütyülésemmel együtt is ragadnak, szóval nem űzök el senkit. *Vigyorgok én is. Még mindig nem tudok gúnyosan beszélni, nem is akarok. Ahhoz ma túlzottan is jó kedvem van. Közben a hátamat nekivetem a falnak, és onnan figyelek tovább.*
-Nem is tudod, hogy mekkora szerencse Miller. De ha majd eljön az ideje, megtudod, csak nem tőlem. *Pimaszul vigyorgok. Nem árulom el, hogy összejöttem Cintóval. Nincs kedvem ferde orral a gyenguszra menni. Legalábbis, gondolom, hogy megtenné.*
-De van egy kérdésem, amire nem válaszoltál. Hát te? *Kérdem, felvont szemöldökkel, némi gúnyt erőltetve a hangomra. De a mosolyt nem tudom letörölni a képemről. Nem is gond, legalább ezzel is bosszantom.*
-Jut eszembe, kimostad már az izzadságszagú kviddicstalárodat? *Visszafojtom a kitörő gúnyos kacajt, és megint nem tudok gúnyosan beszélni.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 9 EmptyPént. Aug. 27, 2010 3:07 am

-Nyugi, hozzám minden hír eljut, még aznap. *Szólok vissza avval a gúnyos hangnemmel, amit hozzám is vágtak. Az ablakhoz lépek, megnézem a cigit, majd miután sikeresen felültem a párkányra és kinyitottam az ablakot, meggyújtom. Nem érdekel, hogy az igazgató irodája, itt van majdnem szemben. Beleszívok, egy kicsit összeráncolom közben a homlokom, majd kifújva, visszapillantok a másikra.*
-Semmi közöd hozzá Blaze, de amint látod, inkább a te társaságodban szívom el ezt az egy szál aranyat, mint hogy egyedül lennék kint. ~Tudod, hogy imádlak csesztetni...~ *A mondatot már magamban fejezem be, sőt, még olyan fejet is vágok hozzá. A taláros kijelentésre nem szólok semmit, inkább visszavágok.*
-Te pedig összeszedted már a csapatod? Úgy hallottam egyik ismerősömtől, hogy te még az Amira csapatát sem tudtad összekapargatni...
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 9 EmptyPént. Aug. 27, 2010 3:21 am

-Akkor nyilván ennek a hírnek nem fogsz örülni, mert rád nézve gáz. *Gúnyos kacajt hallatok, de aztán ismét Jamest fürkészem.*
-Már megint azt az okádékot szívod? Nem tudom mi a jó abban a sz*rban... *Élvezeti cikkek. Utálom őket. Leszámítva a kávét. Azt iszom. De a cigi... A füstöt elviselem, de bele nem szívnék, mert rászokok.*
-Neked meg nem ártana egy kis tudást leakasztani a sok aranyból, ami a kasszádban van. Tudod, hogy a tudást megvenni nem lehet. *Én sem vagyok rest. Imádom sértegetni. Az is zavarhatja, hogy tavaly elkentem a száját. De ez már a múlt. A jelenben élek. A kijelentés hidegen hagy. Igaza van, de van még időm.*
-Ó, és azt a múltkor elfelejtettem mondani, hogy játssz tisztán, mert ha megtudom, hogy valamit forralsz ellenem, akkor nem állok jót magamért. *Persze, pont én beszélek, amikor én is szervezkedem ellene. A végén már éreztetem, hogy ez nem sértegetés. Ez már komoly dolog.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 9 EmptyPént. Aug. 27, 2010 3:30 am

-Gáz? Majd meglátjuk... *Nem érdekel az egész, engem nem lehet semmivel lehúzni mostanság. Mármint, ami kisebb dolog van nem érint annyiba. Közben a fűre pillantok, beleszívok még egyszer és direkt Seb felé fújom a füstöt. De a kijelentésre már nem mondok semmit. Kezdek egy kicsit elszállni amúgy.*
-Dehogynem. Ez itt a varázsvilág, mindent meg lehet oldani. *Tényleg meg tudnám oldani, hogy ne vesszem el a meccset. Bár még kell hozzá egy két dolog meg ember... meg ha kiderül még pár dolog akkor az csak még jobb lesz.*
-Ó, én úgy megijedtem! *Dramatizálás, majd elnevetem magam gúnyosan. Mint ahogy szoktam. Aztán bevigyorgok.* Figyelj, ha te nem állsz jót magadért, akkor... azt hiszem jobban meg fogod bánni mint én bánnám. *Beleszívok a "cigibe", majd leszállok a párkányról és elindulok az ajtó felé.*
-Vigyázz mire készülsz, mert nekem minden a fülembe jut. *Úgy látom a kis rivalizálás eléggé el fog fajulni... de akkor én valóban nem állok jót magamért. Felszívódok az ajtó mögött.*

//Köszi a rövidet ^^//
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 9 EmptyPént. Aug. 27, 2010 3:37 am

-Pofára fogsz esni, James! *Tavaly óta szólítom először a keresztnevén, ami nagyon ritka. Sikerült elvenni a kedvemet. Mikor felém fújják a füstöt, köhintek egyet, és szúrós szemmel tekintek Jamesre.*
-Remek... Hülye vagy... Az is voltál. *Csóválom a fejem. Amikor dramatizál, ellököm magam a faltól.*
-Vigyázz magadra Miller, mert nem szoktam hazudni. Nem érdekel, de ha megtudom, hogy valamit akarsz, akkor azt megbánod. *Sziszegem. Sikerült felpörgetni. Már nem vigyorgok. Hirtelen haragú vagyok, és azt meg utálom, ha nem vesznek komolyan.*
-Nehogy azt hidd, hogy ezzel megúsztad! *Hátat fordítok neki, és dohogva, dörgő léptekkel elviharzok a szobám felé.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 9 EmptyKedd Szept. 07, 2010 7:05 am

*Lassú léptekkel érkezek a folyosóra. Felülök a párkányra, nekidőlök a falnak, és nézelődök. Hátha jön valaki. Egyébként egy sötétkék ingben vagyok, és fekete farmert vettem a lábaimra. És egy fekete baseball sapkát. Ami a hajamat a szemembe nyomja, de nem zavar. Az ing különösen jól áll nekem, de ennek ellenére, nem sűrűn viselem.*
~Remélem, Cintó elfogadja a felkérésemet.~ *Bizonyára a gondolataim kiülnek az arcomra. De kicsit sem zavar.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 9 EmptyKedd Szept. 07, 2010 7:12 am

-Csövezünk, csövezünk? *Szokás szerint adja a saját formáját. Mellesleg a Nagyteremből érkezik, kezében egy sütis zacsival, amiben láthatólag már csak pár darab van. Na meg egy kicsit összemorzsálódva, hiszen Sátán egyszer kétszer belekapott és rájött: így nem fogja megenni. Azért Seb felé nyújtja, meg miután lenyelte a falatot egy szájra puszit ad a fiúnak, lehetőleg úgy, hogy még lábujjhegyre is áll. Mert ugye muszáj.*
-Mizujs? Kérsz sütit? Az alja kicsit darabokra van törve mert Sátán... azt hitte zacskón keresztül is meg lehet enni. *Még szerencse, hogy a zacsi nem szakadt el. A mosómedve továbbra is a sütit figyeli és nagy boci szemeivel pillant egyszer Sebre egyszer Cintóra. A lány pedig érdeklődve hallgatja barátját.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 9 EmptyKedd Szept. 07, 2010 7:33 am

-Igen, csövezünk. *Kapom fel a fejem, vigyorogva. Megint a fellegekben járok, mint mindig, amikor Cintóval vagyok. Közben a macskám megérkezik, és Cintó lábához dörgölőzik. Elfogadom a sütit, be is kapom. Lenyelem, majd viszonozom a szájrapuszit.*
-Köszönöm, Cintó. *Vigyorgok, majd krákogok egyet, és komolyra veszem a hangomat.* Cintia Thomson. El...el.. Eljössz velem a bálra? *Nyelek egy nagyot előtte, és végre sikerül kinyögnöm. Ha igent mondanak, Cintó nyakába ugrom, az biztos.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 9 EmptyKedd Szept. 07, 2010 7:46 am

*Elmerengve és mosolyogva figyeli tovább a srácot, majd a macskára pillant. Egy kis morzsás sütit letesz elébe hagy egyen már az is belőle.*
-Nincs mit. *Von vállat, majd tovább mosolyog. Készülne felülni Seb mellé, de meglepődik a feltett kérdésen. Egy kicsit nagyra nyílnak szemei, majd elveszi egy pillanatra a pillantását. Nem szeret báli cuccokba feszíteni és őszintén? Még sosem volt egy bálon se ami az iskolába volt. Mégis úgy érzi, evvel nem bánthatja meg Sebet...*
-Hűhm... hát... el. *Nagy nehezen kinyögi. Magát sem tudja elképzelni báli cuccban, nem hogy esetleg valaki más őt... Még egy kicsit meg van lepődve. Ezért nem is szól és látszik is rajta.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 9 EmptyKedd Szept. 07, 2010 7:59 am

*Tovább csodálom Cintót. Nem tudok betelni a látványával. Gyönyörű lány. Mikor meghökken, megijedek. Szabályosan. Nem tudom, mit kezdjek magammal. De ha nemet mond, akkor vérig sértődöm. Aztán elmosolyodom.*
-Biztos, hogy gyönyörűen fogsz benne kinézni. Mint mindig. Én tudom. Erre vágytam. Mindig. *Simítok végig az arcán. Közelebb hajolok hozzá, és megcsókolom, megnyugtatóan. Majd eltávolodok tőle.*
-Hidd el, hogy... jó.. lesz. *Adok neki egy szájpuszit, és vigyorgok mellé. Még mindig Cintót nézem.*



//Fagyi, csoki, vanília.//
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 9 EmptySzer. Szept. 08, 2010 7:19 am

//olvad//

*Nem mondatott mást... ismeri Sebet. De feltalálja magát és ki tudja? Lehet, hogy még jól is fogják érezni magukat.*
-Nemtudom, még sosem volt rajtam olyan báli cucc. Nem szeretek ilyenekre menni, de a kedvedért most megteszem. *Meg lehet, hogy a következő években is... ki tudja. Visszacsókolja, persze hosszan és szenvedélyesen aztán nekitámaszkodik a falnak, Seb mellett.*
-Remélem. *Sóhajt fel egy kicsit, majd halványan és csillogó szemekkel ránéz a másikra, és meg is fogja annak kezét.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 9 EmptySzer. Szept. 08, 2010 7:31 am

-Ezért fogsz gyönyörűen festeni. Ugye tudod, hogy mindennél, de mindennél jobban imádlak? *Mosolygok. A karácsonyi bálra is őt hívom el. Tavaly, tavaly előtt, és elsőben is Miller miatt utasított vissza, aki el sem hívta... Szóval idén kihasználom a lehetőséget.*
-Én... bármit megtennék, hogy jól érezd magad. Ott, és akkor. Abban a pillanatban. *Mosolygok, és megfogom Cintó kezét. Csillog a szemem, mint mindig. Közelebb húzódok hozzá, és átkarolom, és az arcára egy puszit adok.*
-Nagyon szeretlek. El sem tudom mondani. *Vigyorok, és egy hosszú, és szenvedélyes csókot adok neki. Érzelmes srác vagyok, és ki is mutatom. Itt is. A csók közben is.*



//Innentől off-time//
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 9 EmptySzer. Szept. 08, 2010 7:40 am

-Igen, tudom. Én is téged. *Igen, kezdi nagyon megszeretni Sebet. Elmosolyodik, még egy kicsit mindig bele van gondolkodva ebbe a bálos dologba. Most haza kell írnia, hogy küldjenek neki valami ruhát majd. Mellesleg James igen is elhívta a bálra, csak mindig visszautasította... egy bálon sem voltak együtt.*
-Köszönöm. *Egy puszit nyom a fiú ajkára, majd megöleli amikor közelebb húzzák. Egy kis ideig el sem engedi a srácot. De amikor megszólal felnéz.*
-Én tudom mennyire. És én is. *Viszonozza a csókot és egyáltalán nem érdekli, hogy Seb mennyire érzelmes vagy mennyire nem. Ő így szereti és még úgysem volt ilyen barátja...*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 9 EmptyPént. Szept. 10, 2010 1:43 am

-El is várom. *Nevetek fel halkan.* -Na jó, csak titkokban mondom azt, hogy elvárom. Hoppá, elszóltam magam. *Nevetek fel, aztán abbahagyom. Nekem sincs még ruhám, de gondoltam egy kék dísztalárra, és alatta fekete öltöny, meg és a többi. Az lehet, hogy arról nem tudok, hogy James meghívta-e vagy sem, de akkor is mindig miatta utasított vissza. Mondjuk, tavaly Miriammel voltam. Aki plamás. Ő sem rossz csaj, sőt! Bár, Cintó sokkal szebb.*
-Neked bármit. *Viszonozom a puszit, és megölelem én is. Beszívom az illatát. Imádom. Ahogy őt is.*
-Anyámék írtak... Hogy jól vagyok-e, meg minden. Meg azt, hogy majd valamikor szeretnének látni. Téged. *Vigyorodok el, gonoszan. Nem, nem tőlem tudták meg. Egyik haverom, aki szintén Wilianes, tájékoztatta őket. Pedig én azt terveztem, hogy karácsonykor mutatom be nekik Cintót. De nekem mindegy, hogy mikor. Csak túl legyünk rajta. Anyámék úgy is fényképezgetni fognak mindig. Pedig már 16 vagyok, nem törpe, akinek az a bizonyos lány az első csaja...*


A hozzászólást Sebastian G. Blaze összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Szept. 10, 2010 9:12 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 9 EmptyPént. Szept. 10, 2010 8:37 pm

-De izé vagy... *Böki meg a srácot aztán csak elvigyorodik. Közben persze egyre csak azon agyal, hogy mikor menjen el a ruháért, vagy az anyjáéknak hogy írja meg a levelet. Ők is biztos, hogy meg fognak lepődni... még Cintó tényleg soha nem volt bálon. Táncolni tud, megtanult... de... akkor sem.*
-Bááármiit? *Egyből rosszra kell gondolni, neki ez nála már alap. Meg kell szokni, ő így jó ahogy van. Persze közben sátán megtámadta Sebastian cipőfűzőjét. Közben Seb kijelenti, hogy az anyjáék majd látni akarják... őt. Nem igazán van kibékülve a barátjai szüleivel... valahogy sosem jött be egyik szülőnek sem.*
-Hátőőő... igazából... eddig még egyik barátom szülei sem kedveltek. *Nagy boci szemeivel pillog Sebre, aztán egy pillantás Sátánra és vissza a fiúra. Még mindig nem engedte el.*
-Nem tudom, hogy a tieid... szóval mit szólnának szerinted? *Kíváncsi, mint mindig és persze egy kicsit most meglepődött.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 9 EmptySzomb. Szept. 11, 2010 3:25 am

-Te, Cintó, jobban jársz, ha nem böködsz, mert megcsikizlek. *Vigyorgok ördögien, és egy puszit nyomok az arcára. Az majd akkor izgat, amikor lesz a bál, hogy Cintó milyen ruhába lesz.*
-Igen. Bááármit. *Vigyorgok. Tudom, hogy nála, rosszra kell gondolni. Arra is gondolok. Észreveszem, hogy Sátán rágja a cipőfűzőmet. Mire a macskám csatlakozik a mosómedvéhez. De nem izgat.*
-Ne aggódj. Az enyémek biztos hogy kedvelni fognak. Csak kell egy napszemüveg neked, mert anyum mindig le akar minket fényképezni. És ott vannak a húgaim. Na ők biztos, hogy versenyezhetnek veled. Kétszer olyan rosszak, mint én. *Kacsintok. Igen, igaz, amit mondok.*
-Azt, hogy végre összejöttünk. Mert otthon sokat meséltem rólad ám. És csak jókat. Bár ők tudnak alkalmazkodni. És szemet hunytak az én stiklijeim fölött is. *Egy rövid csókot lehelek Cintó szájára. Szeretem. És szeretni is fogom. Bár azt eltitkolom előle, hogy vele szeretném leélni az életem. Egyelőre, de majd megtudja.*
Vissza az elejére Go down
Brandon Davis
Felnőtt
Felnőtt
Brandon Davis


Férfi Kor : 33
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 84
Tallérok : 2
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 9 EmptySzomb. Szept. 11, 2010 9:23 am

*A bejárati ajtó előtt várakozik. Még mindig azt viseli, mint korábban. Egy sötétkék hosszúujjas felsőt, fehér inget, farmert, és tornacipőt. A haja összefogva.
Leilát várja, mert költött neki egy levelet, hogy találkozzanak itt. Kicsit izgul, mivel nem hívta még találkozóra a lányt, csak néha összefutottak. Most viszont kérni szeretne tőle valamit. Az órájára pillant, lassan itt kell lennie.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 9 EmptyVas. Szept. 12, 2010 2:14 am

Sebastian G. Blaze


-Mert akkor mi lesz?? *Mosolyodik el, majd felvont szemöldökkel hallgatja tovább Sebet. Mellette áll, nekidőlve a falnak és összekulcsolt kézzel pillog felfelé. Amikor meglátja, hogy Sátán, Seb cipőfűzőjét rágja, ellöki magát a faltól és lazán a lábával arrébb tuszkolja Sátánt, majd bocsánatkérő szemekkel néz Sebre.*
-Jaj de jó lesz nekem! *Kicsit elhúzza a száját. Nem szeret fényképezkedni, de ha muszáj, kibírja.* Hát végül is nekem oké.. hátha sikerül megbirkóznom a nagy családoddal. Nekem mondjuk csak a bátyámat kell majd megpuhítani veled kapcsolatba... *Cintót igen csak védi Christian... Viszonozza a puszit, majd Seb elé áll és egy kicsit rátámaszkodik a srácra. Mivel a fiú fent ül még mindig a párkányon, ezért lábujjhegyre kell állnia, hogy egy csókot tudjon adni neki.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Földszinti folyosók - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 9 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Földszinti folyosók
Vissza az elejére 
9 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Alagsori folyosók
» Földszinti folyosó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Földszint-
Ugrás: