Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek

Órarend
Vezetőség
Latest topics
» Roxfort RPG
Pént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Vas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Vas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Kedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Hétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Szer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Kedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Kedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Kedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred

Kim Kaguya

Ted Forrester

James Miller

William Quentin Watson

Sindy Logan

Hannah McDowal

Chris Martines

Solaria Luthia

Daniel Reed

Top posting users this week

Share | 

A lányok hálóihoz vezető lépcső és folyosó

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: A lányok hálóihoz vezető lépcső és folyosó   Csüt. Jan. 20, 2011 3:52 am

* Talán még ennyire nem is örült annak, hogy lát. Nagyon jólesik, hogy ennyire hiányoztam neki. De remélem tudja, hogy ez kölcsönös. Hisz már majdnem elkezdtem aggódni miatta. De nem fogom leharapni ez miatt a fejét. Örülök annak, hogy előkerült és semmi baja sincs. *
- Semmi baj. Tudod, hogy rá sosem tudnék haragudni. * Egy perc elejéig egyedül hagyom, csak még vissza megyek a lépcsőn heverő pulóveremért. De már sietek is vissza hozzá. *
- Ezt sajnálattal hallom. Még egyszer mondom, hogy semmi baj. A lényeg, hogy most itt vagy. *Pillantok rá, de nem bírom ki, hogy ne mosolyogjam el magam, annyi mindenről maradt le és annyi minden mesélni valóm van a számára. *
- Édesem pont időben bukkantál fel. * Megállok a mondandómban. Ismét elmosolyodok és közlőm vele a tényeket. *
- Remélem szombaton ráérsz... Kicsit előre hozzuk a hétfői napot. * Bízok benne, hogy tudja, hogy mire is gondolok. *
Vissza az elejére Go down
Nathaly Johansson
Diák- Famine
Diák- Famine

Female Kor : 22
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

TémanyitásTárgy: Re: A lányok hálóihoz vezető lépcső és folyosó   Csüt. Jan. 20, 2011 4:02 am

* Huncut mosollyal az arcomon. *
- Ööö... miről is lenne szó? * Meglepődötten nézek rá, mintha nem tudnám miről lenne szó. Ahogy nézek rá, látok valami furcsát az arcán, nem tudtam eldönteni, hogy most feldúlt vagy inkább szomorú képet vág. Mielőtt hozzám szólt volna közbevágtam. *
- Hát persze, hogy ráérek, a szülinapod ki nem hagynám a világ összes kincséért sem. Már azt is tudom mit fogsz kapni tőlem, és remélem örülni fogsz neki. * Mosolyogtam rá, kissé izgatottan hisz nem tudtam most mi lesz a reakciója. El-el néztem a folyosón, mintha zavarban lennék. Igazéból csak ideges voltam, mert nem tudom mit szeretne Ashly kapni a szülinapjára
. *
Felhasználó profiljának megtekintése
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: A lányok hálóihoz vezető lépcső és folyosó   Csüt. Jan. 20, 2011 4:12 am

* Kezdtem megijedni, mikor azt játszotta, hogy nem tudja, hogy miről is van szó. Ismerem már annyira, hogy csak viccelődik velem. De ha komolyan mondta volna, na akkor elszabadítottam volna a poklot. Próbálok higgadtan hozzá állni a dolgokhoz. Szomorú képet vágok, ha már Ő is játszik velem, akkor már én is vele. De véget vetett egyből a játéknak, mikor nem hagyott szóhoz jutni. De lehet, hogy jobb is így. *
- Annyira szeretlek. * Majd még egyszer átölelem. Ennyi jár neki, azok után, hogy még mindig emlékszik arra, hogy mikor születtem. *
- Nekem nem kell semmi, csak annyi, hogy te ott legyél. * Engedem el és szemtől szemben állok vele. Ekkor eszembe jut valami, amit muszáj megkérdeznem tőle. *
- Egyedül jössz, vagy esetleg hozol magaddal valakit? * Finoman céloztam arra, hogy van-e valakije. Nem ártana már, ha felszedne valakit. Végül is semmi akadálya, mert Nathaly nagyon csinos és aranyos lány, de nem akarok bele szólni a döntéseibe, hogy mit miért csinál, vagy éppen nem csinál... *
Nathaly Johansson
Diák- Famine
Diák- Famine

TémanyitásTárgy: Re: A lányok hálóihoz vezető lépcső és folyosó   Csüt. Jan. 20, 2011 4:23 am

* Tudtam hogy most fog jönni a szokásos, nem kell ajándék, csak te gyere el, a kis meglepi meg már az asztalon várja, hogy elkerüljön a tulajdonosához. *
- Kivel mennék? Nem értem. Persze hogy egyedül. Biztos leszek benne, hogy nagyon jól érezzük majd magunkat! * Ezek után rámosolyogtam. Tényleg vártam már az estét, amikor ismét kirúghatunk a hámból. *
- Sok embert hívtál meg? Tudod, hogy nem szeretem a túlzott tömeget... * Bár érted akárhova elmennék, gondoltam. Amit kimondani sem fontos, hisz úgyis nagyon jól tudja, hogy mennyire szeretem. Nem akarok már hosszabb időre elszakadni tőle. Az otthoni dolgokat félre rakom most már. Csak a haverokat akarok és a nagy bulikat. Ezt tudtára is szerettem volna adni, bár nem akartam túlságosan tolakodó lenni. *
- Rég nem voltam már együtt a barátaimmal, meg másokkal. Remélem segítesz új barátokra is szert tenni. * Mosolyodtam el magam, mint aki elég szolidan kér segítséget mástól
. *
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: A lányok hálóihoz vezető lépcső és folyosó   Csüt. Jan. 20, 2011 4:39 am

* Nem mondhatnám, hogy olyan rég ismerjük egymást Nathalyval, de azt sem hogy nem rég ismertem meg. Már nem is tudom mikor találkoztunk. De ez már másodlagos, cseppet sem számít. Csak az, hogy megint itt van velem. Nem is tudom, hogy minek beszélünk. Hisz mint ha egymás gondolataiban olvasnánk. Lehet, hogy az is elég lenne, ha egymás mellett ülnénk egy szó nélkül... *
- Hát jó. Vedd úgy, hogy nem is szóltam. * Egy percig elhallgatok, nem akarok pofátlan lenni, de lehet, hogy már ezzel elkéstem. *
- Tudom... hát kinek mi a sok. * Nevetek fel, mert még nem is tudom, hogy ki lesz ott. Igaz mindjárt szombat és még sehogy sem állok. De majd csak lesz valahogy. *
- Persze, hogy segítek. Neked bármit. Tudod a szombati nap jó alkalom lesz arra, hogy új barátokat szerezz. * Féltékeny pillantást vetek rá. Kicsit attól tartok, ha már új barátokat szerez magának, akkor engem el fog hanyagolni, de remélem nem így lesz. *
Nathaly Johansson
Diák- Famine
Diák- Famine

TémanyitásTárgy: Re: A lányok hálóihoz vezető lépcső és folyosó   Csüt. Jan. 20, 2011 6:56 am

* Éreztem hogy ezt foglya mondani, mivel a jó barátok segítik egymást. De azt tudom, hogy tőle soha nem akarok megválni. Sokkal jobban meg szeretném ismerni mint eddig, és még jobb barátságba kerülni vele. Igazából nem tudtam miért kérdezett rá arra, hogy egyedül megyek-e a bulijára. Talán utalni szeretett volna valamire finoman. Gondolataim most e körül forognak, de villám gyorsan, nem akarom az időt húzni.
Összenéztünk, és szerintem látta rajtam, hogy elgondolkodtam valamin, de nem nagyon szeretném a témát firtatni...
- Mire gondoltál az előbbi egyedüllétes kérdéssel? Talán hogy már elég rég óta nincs barátom?! Tudod hogy eddig nem volt időm nagyon semmire, nem hogy egy kapcsolatba kezdjek. De úgy érzem készen állok a vadászatra! * Ez a mondat mind kettőnk arcára mosolyt csalt
. *
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: A lányok hálóihoz vezető lépcső és folyosó   Csüt. Jan. 20, 2011 7:44 am

* Nem akarok bele szólni Nathaly életébe, de azért még is csak jó lenne, ha lenne valakije. Igaz én is ott vagyok neki, de eljön az idő, mikor már én nem leszek elég. Így is alig vannak barátai, mert vissza húzódós típus. De minden erőmmel azon vagyok, hogy ezen valamilyen szintem változtassunk. Lesz ami lesz, szülinapomkor legalább egy pasinak be fogom mutatni, ha nem is lesz köztük semmi, azért még is csak barátok lehetnek és a sok barát sosem árt. *
- Tudom... és nem akarlak ezzel zaklatni. Szerintem te is jól tudod, hogy mire is gondolok, már el sem kell mondanom.... * Nevetek fel, majd ismét folytatom. *
- Én csak annyit mondok, hogy akárhogy is tiltakozol, legalább egy jó fej srácnak be foglak mutatni. * Remélem bele megy ebbe a kis játékba. Végül is nem erőszak, de nem is fog fájni neki. *
Ashleigh Griffen
Diák- Famine
Diák- Famine

Female Kor : 21
Lakhely : Kentucky-tól északra a Tonwsend birtok
Hozzászólások száma : 16
Tallérok : 0

TémanyitásTárgy: Re: A lányok hálóihoz vezető lépcső és folyosó   Kedd Május 03, 2011 9:54 am

-Igen eredeti hajszín, bár furcsa, mert a családban senkinek sincs ilyen haja.*magyarázom a fiúnak, és lassan be is érünk a kastélyba, közben elvétek egy apró hibát, így elhúzom a számat is.*
-Uh, sajnálom, ne haragudj, nem tudtam.*próbálom menteni a menthetőt, és együttérzés is csillan a szememben. Biztos rossz lehet most Maxnak.*
-Biztosan meg fog gyógyulni, ha van olyan lélek jelenléte, mint neked, akkor biztos vagyok benne.*pár buzdító szócskát is meg merek engedni, bár nem tudom, hogy mennyire lesz hatása, pozitív, vagy negatív oldalra nézve. Rá is fordulunk a lányok tornyára, ahol még megállunk egy kicsit, nem igazán szeretnék egyedül oda felmenni, de mivel Max nem jöhet, így több, mint valószínű, hogy egyedül kell megtennem a többi lépést.*
-Igazán rendes dolog tőled, hogy segítettél.*mosolyodom el, és ha a fiú megengedi meg is ölelem, majd egy apró puszit nyomok az arcára. Hiszen tényleg kedves volt, hogy segített.*
-Remélem sokszor össze fogunk majd futni, jó társaság vagy. És ha a tesód felépül majd be is mutathatod.*újabb mosolyra késztetem az arcom, bájos kislányos mosolyra, mert Max tényleg jó társaságnak bizonyul. Már csak azt kell megtudnom, hogy a többiek, is ilyenek-e. Ha nem és undokok, akkor nekem nincs itt keresni valóm.*
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló

Male Kor : 24
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2

TémanyitásTárgy: Re: A lányok hálóihoz vezető lépcső és folyosó   Kedd Május 03, 2011 10:10 am

-Elég érdekes, de nekem tetszik. Viszont én sem értem, hogy mitől lehet ilyen. *Mondja el a gondolatát. Max észreveszi a lányon, hogy sajnálja a dolgot, amit a tudtára is adnak.*
-Semmi gond. Érthető, hogy nem tudtad. De majd rendbe jön. *Próbálja nyugtatni, hogy semmi olyat nem mondott, vagy tett, amiért Max haragudhatna.*
-Hát, ha rajtam múlik, akkor az emlékei is minél előbb vissza fognak térni. Sokat leszek bent nála és beszélgetek majd vele. *Mosolyodik el a végén. A következő hely, ahova megy, úgy is a tesója lesz.*
-Igazán nincs mit. A prefektusok eltűntek valahova, én meg arra jártam, mégsem hagyhatom, hogy várd még kimegy valaki érted. *Bár nem pont úgy tervezte a belépőjét, ahogyan az sikeredett, de így is jó. Majd kap egy ölelést és egy puszit a lánytól. Egy pillanatra bele is merül, mintha újra Larina közelségét érezné a lány által. Azonban ezt gyorsan elfelejti, vagyis csak ebben a helyzetben.*
-Én is remélem, te is jó társaság vagy. Ha majd ott tartunk, akkor azt is megmondom, hogyan fogsz tudni megkülönböztetni minket. *Mosolyodik el, mert nem sok ember tudja őket megkülönböztetni, ha nem tudják, hogy hol kell keresni a különbséget. Ellöki magát a faltól, majd elindul lefelé, de előtte még visszanéz.*
-Egy jó tanács. Ha kapcsolatra vágysz, informálódj előtte rendesen, ne legyen probléma belőle. Hola. *Mondja kedvesen, mert, ha véletlen pasit keres magénak és annak már van párja, nem feltétlen fogja jó szemmel nézni a dolgokat az illető.*

//Köszi^^//
Ashleigh Griffen
Diák- Famine
Diák- Famine

Female Kor : 21
Lakhely : Kentucky-tól északra a Tonwsend birtok
Hozzászólások száma : 16
Tallérok : 0

TémanyitásTárgy: Re: A lányok hálóihoz vezető lépcső és folyosó   Kedd Május 03, 2011 10:24 am

*A hajkérdést gyorsan letudtunk, majd megtudtam pár infót a tesójáról, amibe bele is csúsztam, mert kicsit elszámoltam a visszakérdést. Max megnyugtatott, hogy nincs semmi baj, de én azért belül ostoroztam magam amiért ilyen tapintatlan vagyok. Végül egy gyors ölelés, és egy puszit is nyomok a fiú arcára. Úgy tűnik Max menni készül, így el is köszön.*
-Rendben, majd elmondod.*mosolygok a fiúra, főleg ha ikrek, nehogy már a tesóját Max-szozzam le. Az apró megjegyzésre még bólintok, majd egy integetéssel le is tudom a köszönést. Tényleg kedves volt a srác, így mosolyogva indulok felfedezni az új terepet.*

//Én is köszi c(://
Alexis C. Texeria
Diák- Famine
Diák- Famine

Female Kor : 23
Lakhely : USA, CA, LA
Hozzászólások száma : 31

TémanyitásTárgy: Re: A lányok hálóihoz vezető lépcső és folyosó   Szer. Júl. 06, 2011 7:32 am

*Elég régen mozdult ki a szobájából, de most is csak a folyosóig jutott el. Egy kék top, mellég egy térdig érő farmer, lábán egy magas szárú cipő. Hosszú haja kiengedve lóg le vállára. Megáll az ablaknál, majd kinéz és elmereng néhány dolgon. Szerencséjére most nincs vizsganap, így lustulhat egy kicsit. Az ablakon kifelé bámulva lesi szerencsétlen áldozatát, akit megtréfálhat a közeljövőben. Kell egy kis izgalom ebbe az unalmas, szürke hétköznapokba.*
Gregory Kinsey
Diák- Plama
Diák- Plama

Male Kor : 23
Lakhely : Wilian/London
Hozzászólások száma : 91

TémanyitásTárgy: Re: A lányok hálóihoz vezető lépcső és folyosó   Szer. Júl. 06, 2011 7:38 am

*Ő is a szobájából lép ki. imádkozó-sáska. Nem valami bizalomgerjesztő név, de mivel már lassan a harmadik évét kezdi majd meg itt, ezért kénytelen megszokni. Egy világoskék pólót, farmerrövidnadrágot és egy sötétkék strandpapucsot visel. A folyosón végigtekintve egy ismerős lányon akad meg a szeme. Gondolkodik, de valahogy a neve nem jut eszébe. Mindenesetre odalép hozzá.*
- Szia. *Köszönti, majd ő is kitekint az ablakot, hogy mit nézhet a lány. Viszont ő nem lát semmi érdekeset.*

Alexis C. Texeria
Diák- Famine
Diák- Famine

TémanyitásTárgy: Re: A lányok hálóihoz vezető lépcső és folyosó   Szer. Júl. 06, 2011 7:44 am

*Mára már megtalálta a megfelelő áldozatot, csak később is akadjon rá. Szerencsétlen elsőst már most sajnálja. De hát ő ilyen természetű, el kell fogadni. Vagy meglehet szökni. Tovább nézelődik, mikor egy hang szólítja meg. Megfordul, majd mosolyogva köszön vissza.*
-Szia. Rég láttalak. Mi van veled? *Érdeklődik kedvesen. Régi ismerőse, csak nem érti, hogy hova tűnt el mindig, mikor beszélgetni akart vele*
Gregory Kinsey
Diák- Plama
Diák- Plama

Male Kor : 23
Lakhely : Wilian/London
Hozzászólások száma : 91

TémanyitásTárgy: Re: A lányok hálóihoz vezető lépcső és folyosó   Szer. Júl. 06, 2011 7:52 am

- Én is téged. Semmi különös, éldegélek, elvagyok. Bár egy jó ideig otthon voltam családi okok miatt, most jöttem vissza nemrég. Viszont az igazgató megengedte, hogy vizsgázzak, úgyhogy ha sikerülnek a vizsgák, mehetek harmadikba. *Meséli a lánynak, majd visszakérdez.*
- És veled? *Közben a neve is beugrik. Lexi, tényleg.*
- Történt itt valami érdekes, amíg nem voltam itt. A varázsvilágban történtek, azt olvastam az újságban. * Igen, általában Prófétát mindig olvas, de hát ki tudja, hogy mennyire valószerű, amit benne írnak.*

Alexis C. Texeria
Diák- Famine
Diák- Famine

TémanyitásTárgy: Re: A lányok hálóihoz vezető lépcső és folyosó   Pént. Júl. 08, 2011 5:05 am

-Már azt hittem, hogy elvesztél. De a lényeg, hogy itt vagy. *Hallgatja Alicia szavait és néhol biccent egyet.*
-Semmi különös. Unatkozok, tanulgatok meg keresem azokat, akiket jól meg lehet viccelni. *Mielőtt a lány megérkezett volna, azelőtt is az áldozatát szemelte ki.*
-Konkrétan mire gondolsz? Egyébként nem sok említésre méltó. Mostanában mindenki el van veszve valahol. *Manapság nem sok pletyka jut el a fülébe, mivel nincs akitől hallja őket.*
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: A lányok hálóihoz vezető lépcső és folyosó   

A lányok hálóihoz vezető lépcső és folyosó
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3