Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapA fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 Vote_lcapA fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 Voting_barA fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 Vote_lcapA fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 Voting_barA fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 Vote_lcapA fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 Voting_barA fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 Vote_lcapA fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 Voting_barA fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 Vote_lcapA fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 Voting_barA fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 Vote_lcapA fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 Voting_barA fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 Vote_lcapA fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 Voting_barA fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 Vote_lcapA fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 Voting_barA fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 Vote_lcapA fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 Voting_barA fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 Vote_lcapA fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 Voting_barA fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó

Go down 
+10
Daniel Reed
Alex Wilfred
Rufus Chamberlain
Herczeg Alex
Chris Martines
Ginevra Gwendolyne Green
James Miller
Martin Weiss
Sindy Logan
Főmesélő
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó   A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 EmptyPént. Jan. 14, 2011 11:32 pm

-Persze, ismerem.. Sajnos... *Ellököm magam a faltól, látszik hogy indulok, de előtte még beszélek vele pár szót.*
-Na ja, itt az iskolában minden kiderül előbb-utóbb. Tényleg, tudod már milyen tárgyakat fogsz megjelölni. El tudlak képzelni gyógyítóként. *Nevetek fel halkan. Ezt hangoztattam mindig, és most sem szállok le róla.*
-Oké. De nekem mennem kell. *Elindulok lefelé, majd egy ponton megállok, és visszanézek.*
-Vigyázz magadra. *Aztán eltűnök a lépcsőfordulóban, hogy megkeressem Meghant.*


//Köszi ^^//
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó   A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 EmptyPént. Jan. 14, 2011 11:38 pm

-Még nem tudom, gondolkodom rajta. És nem leszek gyógyító. *Úgy emlékszik, Seb ezt már máskor is említette. Kisebb elgondolkodás után, már éppen indulna ő is el, de Seb már rohan is. Bólint.*
-Te is. *Hangzik el elég halkan a szájából, majd lassan megindul lefelé. Wilardba megy, megcsináltatja a piercinget és aztán visszajön Darrent megkeresni az iskolában.*
Vissza az elejére Go down
Yoshitsune Narakiho
Diák- Famine
Diák- Famine
Yoshitsune Narakiho


Férfi Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 10

A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó   A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 EmptyHétf. Márc. 07, 2011 9:55 am

- Ez oké, de hogy a szobatársam, és még ismerjem is, nem függnek össze egymással. ALig ismerek pár embert, bevallom őszintén, nem fordítottam sok időt eddig az ismerkedésre. *mondom, és elmosolyodom, azért egy Roxfort más lehet, sokat hallottam már róla, csak anyámék nem oda írattak, nem is értem miért. Kikészítettem volna, még a jó öreg Albus idegrendszerét is.*
- Nem, a kíniak azok normálatlanabb neveket adnak magukban, szal ha lehet maradjunk Japénnál. Félig japán vagy? Hát bocsika, de tényleg nem látszik meg rajtad *pillantok végig a fiún, barna szemeimmel, nem hasonlít az átlag japán mértékre. Kicsit sem, de ugye ha csak félig az.*
- Anyukád volt japán? *kérdezem, mivel elég valószínű hogy az, mivel az apai gének szoktak az erősebbek lenni.*
- Belevinni? Kikérem magamnak, megyek én magamtól is. Ismered te is a mondást nem? "Ne vígy engem kísértésbe, magamtól is odatalálok" *vigyorgok, mert nem tudom már, de valahol olvastam ezt a kijelentést és megtetszett. Nem saját szerzemény.*
- Valami szépet? Altassuk el, és én rajzolok az arcára valami szép nonfiguratívot, jó? *nevetek fel, mert valóban egész jó ilyen össze-vissza ábrákat tudok rajzolni. Tiszta mintákat nem, mint a sárkány volt, Ted pálcáján. Életem végéig nem bírnám lerajzolni az biztos. Kilépek a folyosóra, és megátkozom az ajtót, hogy záródjon be.
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó   A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 EmptyHétf. Márc. 07, 2011 10:10 am

-Boccs má'! Tudod, más iskola, más szokások. Majd megszokom ezeket is. Akkor nem vagyok egyedül az ismeretlenségekkel. És most van még egy ismerősöm. *Vonja meg a vállát. Szerette a Roxfort-ot is, de valahogy ez a hely jobban tetszik neki, mint az.*
-Hát ebben a témában nem vagyok jártas, így inkább elfogadom azt, amit te mondasz. Igen az, és nem veszem sértésnek. *Mosolyodik el. Nem szokta felróni senkinek sem, hisz mivel nem hasonlít rájuk, így nem is sértődik meg.*
-Nem apám az. *Vonja meg a vállát. Tudja, hogy általában az apai gének az erősebbek, de náluk nem ez van. Ők inkább anyjukra hasonlítanak, mit sem apjukra.*
-Hát gyere. Nem fogok ellenkezni. Ezt még nem hallottam, de megfogom jegyezni. *Nevet fel. Egyre jobban kedveli Yo-t, talán még jó haverok is lehetnek majd.*
-Ez tetszik. Én elaltatom, te meg rajzolsz, de valami olyannal, hogy egy jó darabig ne tudják lemosni onnan. *Nevet fel ős is. Jobb ötlete még nincs, de majd ő is kitalál valamit, ami még ennél is jobb lehet.*
Vissza az elejére Go down
Yoshitsune Narakiho
Diák- Famine
Diák- Famine
Yoshitsune Narakiho


Férfi Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 10

A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó   A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 EmptySzer. Márc. 09, 2011 3:02 am

- Én megbocsátok, de tudod, ez itteni rosszak, nem biztos. Nekem két év után is elég új itt minden, illetve ez a második évem *vigyorodom el, mivel engem eleve ide szánták, nem kockáztatták a szüleim hogy kikészítsem a Roxfort tanári karának idegeit.*
- Annyira én sem, de mivel a családom alaphangon Japánba lakik, így csak tudok pár dolgot róla, és kedves szomszédokról *mondom, mivel kínaikat a szomszédomnak nevezni kicsi meredek, de asszem még belefér.*
- Bizti jó fej lehet nem ismerem *vonogatom a vállam, meg se járja az agyam, hogy az SVK tanár lehet az apja. Bár, amennyit én SVK-ra járok, szerintem azt se tudja a tanár h létezem.*
- Nem? Haver ez alapműveltség *szörnyülködöm, persze jókedvűen, mivel elég poénos a helyzet. Slattyogok Max mellett, zsebre vágott kézzel, és oldalalom az övemről lelógó díszláncok megcsörrennek, pálcámat zsebre tettem még mikor felálltam az ágyról. Max egész lazának veszi a stílusom, ez nem feltétlenül rossz, de ne vegyen túl lájtosan. *
- Háh, nekem csak jó ötleteim vannak, de ha nem akarunk bántani senkit, akkor, valamit feltörhetünk, vagy csatangolhatunk az erdőben is *javaslom, jót nevetve, mert szívesen rajzolnék most valami szépet valakire. Maxra pillantok, van-e jobb ötlete?
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó   A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 EmptySzer. Márc. 09, 2011 7:45 am

-Kit értesz a rosszak címszó alatt?? Én kb 2 hónapja vagyok itt. A lényegesebb helyeket megtalálom. *Vonja meg a vállát. Eleinte ő is ideakart jönni, de az apja nem engedte ezt. Aztán valamiért meggondolta magát és átíratta.*
-Én szinte semmit nem tudok Japánról. Spanyolországról viszont annál többet, mivel én ott születtem. Bár poénos, mert nem ott lakunk. *Vonja meg a vállát. Szeretett ott lakni, de hát a baleset az baleset. Nem tehetnek róla, hogy a szülők ott hagyták a bájitalokat az asztalon.*
-Hát mikor, milyen a hangulata. *Magyarázza a dolgot. Velük általában szigorúbb, mint másokkal, de ez is csak azért van, mert a gyerekei. Minden szülő így van ezzel. A saját gyerekét félti szinte minden rossztól.
A kijelentésre elmosolyodik. Tényleg nem ismerte azt, amit az előbb mondtak neki.*
-Hát előbb bántsuk valakit, majd mehetünk az erdőbe. Feltörni nem akarok semmit sem, inkább robbantom. *Nevet fel, majd már a lépcsőkön mennek lefelé.*
-Na szóval, ki legyen az első áldozat?? *Kérdezi Yo-tól, hogy neki ki nem annyira szimpatikus.*
Vissza az elejére Go down
Yoshitsune Narakiho
Diák- Famine
Diák- Famine
Yoshitsune Narakiho


Férfi Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 10

A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó   A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 10, 2011 8:58 am

- Két hónapja, és még mindig nem tudod, kik itt az ügyeletes bajkeverők? Ejnye, te aztán lusta vagy haver *mosolyodom el, majd kis gondolkozás után, megosztom vele amit hallottam, meg tapasztaltam, mivel Teddel volt egy baráti párbajom is.*
- Tudod, van egy egyes számú közellensége a tanároknak, az Ted, Ted Forrester, akinek rohadt jó ízlése van a barátnők terén. Aztán ott van James Milser vagy kicsoda, ő ötödikes, de az a hír járja, hogy szétszívta már az agyát, ezt nem tudom, vele egyszer találkoztam csak futólag. Aztán ott van annak a legnagyobb riválisa valamilyen Sebastian... *sorolom, akikről én tudok, de biztosan vannak többen is. Nekem ők rémlenek, meg hallottam egyet s mást, egy támadásról, meg huzavonáról, egy kósza hírt Williamről, és a skizofréniájáról, elég zavaros a helyzet egy kicsit.*
- Az a jó, én mondjuk Japánba lakom, csak jelenleg apám munkája miatt vagyunk itt, meg most már a sulim miatt mondom én is, és nem fűzök hozzá túl sok reményt, a célpontra azonban elmosolyodok, van egy számomra nem túl szimpatikus tanárnő a suliban. *
- Karaj, akkor mi lenne a jóslástan tanárhoz? Olyan, mintha ráborult volna egy vödör vörös festék...*húzom el a szám a nem túl szimpi nőre, az ő arcára mondjuk szívesen rajzolnék valami szép, zavarba ejtő le nem mosható mintát. De szerintem nem sok esély van rá, hogy megtaláljuk.*
- Neked van javaslatod, hogy ki legyen az áldozat? Vagy hogy merre menjünk az erdőn belül? A temetőt ajánlom, olyan kis hangulatos hely... *mosolyodom el, mivel az egy kellemes élmény volt, ami ott történt, találtam egy értelmes embert.*
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó   A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 10, 2011 9:36 am

-Igen két hónapja vagyok itt, de valahogy az ilyen pletykák nem jutottak el hozzám, mert inkább mással törődtem, mint sem ezekkel. *Magyarázza ki magát. Az itt töltött idő alatt többet töltött Larina-val, mint mással vagy máshol.*
-Ted jó fej és tényleg van ízlése nő téren. Beszéltem már mindkettejükkel. James-ről meg Sebastian-ról csak futólag hallottam, de csak egy két mondatot. *Magyarázza azt, amit ő tud. Másokat még nem nagyon ismer ebben a suliban, úgy, hogy tudja is, hogy mekkora bajkeverő vagy sem. A Roxfort-ban viszont ezek tudja, de az már mellékes dolog. Most nem abban az iskolában van és nem is lesz ott többet, ha minden igaz.*
-Mi Cambridge-ben lakunk. Elég jó kis város. Szeretem, bár a szíven visszahúz Spanyolba. Ott nem volt ennyire hideg, mint itt. *Mondja mosolyogva. Neki nincs konkrét célpontja, mivel a tanárok közül csak az apját ismeri, és azt nehéz lenne elaltatni egy egyszerű bűbájjal.*
-Nincs jobb ötletem, így azt hiszem megfelelő áldozat lesz. *Mosolyodik el. Nem ismeri, de ha Yo javasolja, akkor biztos olyan a tanár, hogy megérdemli a dolgot.*
-Mért pont a temetőbe menjünk?? Mehetnénk a Thesztrálokhoz is. *Mondja határozottan. Emlékszik még arra a kis sárkánykölyökre, akit ott találtak Nathaly-val. Nagyon kis cuki volt, hát, ha megint felbukkan.*
Vissza az elejére Go down
Yoshitsune Narakiho
Diák- Famine
Diák- Famine
Yoshitsune Narakiho


Férfi Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 10

A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó   A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 10, 2011 10:31 am

- Én előrelátó voltam, felmértem a terepet, hogy mihez tartsam magam, tudod, idén több az új tanár, mint tavaly volt, és nem ártott némi dolgot megtudni. A fiúkról meg nem volt nehéz tudomást szerezni, elég hangos tőlük ez a suli, főleg azoktól a balhéktól amik Alexel mennek *mesélem, mivel úgy tűnik, kettőnk közül, én vagyok az öregebb és jobban informáltabb. Bár a kor nem számít, Max értelmesnek tűnik, akivel lehet is valamire menni, nem csak díszből van itt. A végén még komolyan felkeresem a halálfalókat, ott legalább a társaság jó.*
- Cambridge? Az merre van pontosabban? *kérdezek vissza, mert a földrajzi vizuális látásom csapnivalóan rossz, de ha letesznek valahol, és adnak egy térképet, a világ végéről is haza találok. Khm, kis kitérők után, természetesen.*
- Az az igazság, hogy nem nagyon ismerem a tanárokat, de ezt a nőt már többször láttam, és nem valami megnyerő figura. Azt mesélik viszont, hogy a GYN tanárnő a nagy kedvenc, bár nem tudom, még nem vitt rá a lélek, hogy elmenjek órára *vonok vállat, mivel nekem édes mindegy hogy melyik a legmenőbb tanár. A tanár az csak tanár.*
- Mehetünk oda is, nekem mindegy. A temetőt csak azért mondtam mert ott volt egy párbajszerűségem, és reménykedem benne hogy lesz még egy. *jegyzem meg, mert azt örömmel vettem, végre nem punnyadás, és unalmas ismerkedés volt, hanem valami pörgés is adódott. Az kell nekem, nem a négy fal.*
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó   A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 EmptyPént. Márc. 11, 2011 9:10 am

-Én is előre látó voltam. Becsajoztam még mielőtt minden lány elkelt volna. Nekem minden tanár új, sz'al meg kell szokni őket. Bár egy tanárt túlságosan is jól ismerek. Hát nem sokat voltam az iskolában, hogy mindent halljak. *Vonja meg a vállát. Egyenlőre még Yo az informáltabb, de miután előkerül a testvére, bepótolja a fontosabb tudni valókat.*
-Londontól 100Km-re található. Nem tudom, hogy mennyire ismered Londont vagy Cambridge-t. *Válaszol a neki feltett kérdésre. Tulajdonképpen nem nagyon járt még Nagy-Britannián belül sok helyen, de nem is tervezi azt bejárni. Ha teheti, akkor inkább elmegy Spanyolországba nyaralni vagy az USA-ba, de Angliától még a hideg is kirázza. Nem tetszik neki a hely, olyan túl zsúfoltnak tartja.*
-Én sem ismerem a tanárokat, sz'al ha te mondod, akkor biztos van benne igazság. Nem tudom, én sem voltam még órán. SVK-ra nem kell bejárnom, a többi meg nem annyira csábító. A gyógyítást alapjait tanulgatom könyvekből, meg Kim-től. Mondjuk ő csak a meditálásban segít nekem.* Magyarázza a helyzetet. Ő is csak úgy tartja, hogy semmi értelme sincs a tanárnak jót tenni. Meg Max nem az tanár kedvenc, mint más. Ő nem szeret kedveskedni egyik tanárnak sem.*
-Vagy úgy. És abban reménykedsz, hogy majd megismételheted a párbajt velem. Rendben van, akkor menjünk a temetőbe, ha ott jobb a terep a párbajozáshoz. *Igaz nincs nagy tapasztalata benne, de nem tart Yo-tól, Biztos, hogy nem fogja megsebesíteni súlyosabban. Max sem fog ilyet tenni, nem nagyon ismer jó átkokat. Igaz a tiltott dolgok többségét tudja használni. A Roxfort-ban majdnem megölte az egyik srácot, de csak önvédelem miatt. Yo-val ezt nem tenné meg, mivel még nem adott neki okot rá, és úgy véli, hogy a srác a normálisabbak közé tartozik.*
Vissza az elejére Go down
Yoshitsune Narakiho
Diák- Famine
Diák- Famine
Yoshitsune Narakiho


Férfi Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 10

A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó   A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 EmptySzer. Jún. 22, 2011 4:48 am

- Csaj? Kell a fenének csaj, csak a gond van velük. Ha szépen szólsz hozzá akkor az a baj, ha durván akkor meg az... Hát tudod ki szenvedjen... én őrzöm férfiúi függetlenségem - jelentem ki, mivel tőlem aztán nem kell féltenie a barátnőjét. Nekem nem kell csaj, majd talán egyszer, nagyon egyszer.
- A suliban én se, de mégis hallottam ezt azt, innen onnan, Wilardban elég sok mindent tudnak az emberek - vigyorodom el, mivel van hogy kilógok, és infó szerzés céljából partyzok valamerre. Naná hogy Alex idegesítése a szempont. Az egyik szempont, a másik az nos más.
- Jah akkor vágom, így be tudom tájolni nagyjából. Azért meg kell jegyeznem, apád is szépen elkószált hogy Angliában kötött ki- vonok vállat, mert nekem aztán nyolc, csak kicsit furcsa. Mi ugye csak apám munkája miatt költöztünk ide, és majd megyünk vissza ha lejár a szerződése.
- A tanárokkal nincs gáz, csak van egy kettő akikkel jobb ha vigyáz az ember. Ott van pl a LLG tanár. Tök fiatal, mégis tiszta szigorú, és ilyen nem is tudom, jégszobor... - húzom el a szám, mert egyetlen óráján voltam, az elég is volt. Inkább maradtam annál, hogy megcsinálom a leadandókat és nem járok órára. Az jobban fekszik.
- Kim? Nem tudom ki az, nem ismerem - pillantok Maxra, és ahogy elkezdem birizgálni a karkötőm, megsimítom a kígyómintás karperecem. Igazinak tűnik, mivel az is.
- Nem pont abban reménykedtem, de persze elfogadom a kihívást ha arról van szó - vigyorodom el, mert soha ki nem hagynék egy ilyen remek alkalmat mint ez. Rám fér a gyakorlás, mert ki fogok esni a gyakorlatból, és akkor hajjajj lesz nekem.
- Csak múltkor is unatkoztam és kimentem a temetőbe, és tök jól elcsevegtünk meg elpárbajoztunk Forresterrel - vonok vállat, mert azt tényleg élveztem, és nem hiszem hogy olyan elvetemült gyilkos lenne mint amilyennek beállítják. Lassan lépdelek, és kezdem azt gondolni hogy Max nem tartozik az átlag kategóriába.
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó   A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 EmptySzer. Jún. 22, 2011 5:18 am

-Nem hiszem, hogy örök szerelem marad, de így legalább nem néznek strébernek. *Jelenti ki határozottan. Igaz egyet ért Yo-val, de azért mégsem szalasztja el a lehetőséget, főleg, ha még jó is jár a lánnyal.*
-Akkor az olyan Roxmorts kettő. Ott is mindenki több dolgot tud, mint amit az újság ír. *Nem, mintha Max annyira olvasná a Reggeli Prófétát. Nem szokása, de olykor a kezei közé terelődik egy, akkor nem mond le róla, hogy elolvassa.*
-És, ha tudnád mennyire közel is van, meglepődnél. *Nem árulja el, mire gondolt. Majd kideríti Yo, ha annyira akarja. Előbb vagy utóbb úgy is megtudja, hogy az apja a suliban tanít, minek mondaná el? Legalább lesz egy kis ideig olyan személy, aki nem ezen csámcsog.
-Szerintem Raisen tanár úrnak is megvan a maga tanítási módszere és gondolom nyomós oka van rá, hogy olyan a személyisége, amilyen. *Neki különösebben nincs gondja vele, hiszen nem ismeri, csak apjától hallott róla pár szót, miszerint egy régi barátja, de ezt nem nagyon hangoztatják. Kim nem ismerésére csak vállat von. Furcsállja, hogy Yo itt tanul, de szinte nem nagyon ismer senki. Mondjuk megérti, hiszen nem kell mindenkit ismernie. Felesleges kívülről fújni az összes diák és tanár nevét aki az iskolában van. Bele is bolondulna Max, ha meg kéne tanulnia.*
-Na az jó. Ne aggódj egy fában előbb teszek kárt, mint benned. *Halkan felnevet, de azért ő sem hagyná, hogy megsebesítsék. tud egy s mást, csak nem veri nagydobra.*
-Hát majd meglátjuk mire vagy képes. *Vigyorodik el és már teljesen feldobta a hangulatát, az, hogy végre történik is valami, nem csak unalom.*
Vissza az elejére Go down
Yoshitsune Narakiho
Diák- Famine
Diák- Famine
Yoshitsune Narakiho


Férfi Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 10

A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó   A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 EmptySzer. Jún. 22, 2011 9:18 am

- Örök szerelem, szerény véleményem szerint nem létezik, csupán a buta filmekben amiket a TV nyomat - vágok közben mivel én félig meddig mugli környezetben nőttem fel, igen csak preferálom a tévé és az internet csodáját. Nem értek teljesen pontosan hogyan is működik, de tudom használni, és jó időt el tudok rajta szórakozni.
- Jah biztos, én meg Roxmortsot nem ismerem, de ez is ilyen, ha jó helyen kérdezősködsz akkor bármit megtudsz, haver, ez szinte teljesen biztos - mosolyodok el, mivel ezt már jómagam is tapasztaltam, hogy olyanokat tudnak, amiket még az iskola vezetősége sem. Többek közt sok szaftos pletykát a tanárokról, az igazgatóról, és egy rejtélyes vörös hajú démonról... Furcsa.
- Jah nem úgy értettem, hanem hogy Japánból Angliába jutni azért nem egy rossz út, már mit ne mondjak... - mosolyodom el, mivel nekem azzal se lenne ajom ha Alex lenne az apja, de mivel azt mondta félig japán, két emberre szűkült a kör. Ami nem olyan sok.
- Biztos nem véletlen ilyen, de jómagam nem szándékszik erről többet megtudni, az a tanár nem érdekel, túl jégcsap - mondom, és nem foglalkozom az üggyel, csupán arra figyelek fel, hogy Max arca fura kifejezést ölt, mintha tudna valamit Raisenről.
- Te tudsz valamit Hagiriről amit én nem? - kérdezem meg és lassan leérünk a lépcsőn, és elindulunk a folyosókon át ki a birtok szélére, ahonnan az erdő kezdődik. Hatalmat, ez tény és való.
- Én nem aggódom, bízom magamban annyira hogy tudjam, nem adom be a törülközőt ellened - mosolygok, és haladok tovább, miközben szemem körbejár, hogy lássam, követnek-e, vagy van-e valaki erre. Nem lenne túl poénos beleszaladni egy járőröző tanárba.
- Ha ez megnyugtat én sem fogok kárt tenni benned, ha elég gyors vagy - kacsintok, mert nem gondolom komolyan, természetesen nem sebezném meg nagyon Maxot, csak egy kicsit, amennyi még belefér.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó   A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
A fiúk hálóihoz vezető lépcső és folyosó
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» A lányok hálóihoz vezető lépcső és folyosó
» Fiúk hálótermei-Vendégszobák
» Folyosó
» Titkos folyosó
» Kereszt folyosó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Déli torony-
Ugrás: